Sprawdzone pomysły na prezent rocznicowy dla żony

Sprawdzone pomysły na prezent rocznicowy dla żony

Mówi się, że małżeństwo to najdłużej trwająca podróż naszego życia. Warto zadbać o miłe niespodzianki w trakcie jej trwania, a świetną okazją do obdarowania drugiej połówki jest oczywiście rocznica ślubu. Podpowiadamy czym, możesz obdarować żonę w tym ważnym dniu.

Sklep jubilerski czy kolaż ze zdjęć, czyli prezent sentymentalny

Prezent zawsze dobieramy do osoby obdarowywanej. Jeśli Twoja żona lubi wspominać wspólne chwile i jest sentymentalna, warto rozważyć jej ulubiony sklep jubilerski i zamówić tam personalizowaną biżuterię. Naszyjnik lub pierścionek nawiązujący do ważnych wydarzeń z waszego życia, czy wspólnych eskapad będzie z pewnością świetnym prezentem. Dobry sklep jubilerski pomoże dobrać odpowiednią do sugestii Klienta biżuterię. Podobnym prezentem są albumy ze wspólnymi zdjęciami czy kolaże z najważniejszych chwil małżeństwa. Na rynku mamy dostępnych wiele opcji do wyboru od cyfrowych projekcji do tradycyjnych książko albumów z miejscem na odręczne adnotacje.

Chwile relaksu jako prezent dla żony

W codziennym biegu i obowiązkach często zapominamy o podstawowej i ważnej potrzebnie jaką jest odpoczynek. Z okazji rocznicy ślubu możesz podarować żonie czas na relaks. Sprawdzonym prezentem tego typu są zabiegi w SPA. Możesz też zorganizować wspólny wyjazd za miasto lub za granicę. Czas spędzony razem może okazać się niezapomnianym prezentem rocznicowym. Jeśli jednak nie dysponujecie taką ilością wolnego czasu, warto rozważyć romantyczną kolację, w ulubionym miejscu żony lub przygotować samodzielnie jej ukochane dania i podać na pięknie przystrojonym stole w zaciszy własnego domu. Jeżeli partnerka jest miłośniczką sztuki to dobrym pomysłem, będzie zabranie jej na wyczekiwaną wystawę lub sztukę teatralną.

Przygoda na rocznicę

Jeśli Twoja żona nie znosi nudy, możesz sprezentować jej ekstremalną niespodziankę. Jeśli Dużą dawkę wrażeń zapewni skok ze spadochronem, spływ rwącym potokiem, lot balonem czy skok na bungee. Taki prezent z pewnością uczyni ten dzień niezapomnianym. Jeśli żona woli zajęcia z mniejszą dawką adrenaliny, warto zastanowić się, czy od dawna nie marzyła
o rozpoczęciu nowych aktywności, czy rozwijaniu dano zarzuconej w kąt pasji. Na podstawie zainteresowań żony możesz rozważyć różnego typu warsztaty jak kurs fotografii, malowania czy projektowania ubrań. Dobrym pomysłem mogą być też wspólne lekcje tańca lub bardziej nowocześnie pływania SUPem. Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem są tutaj Wasz komfort
i potrzeby.